رپورتاژ آگهی چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟

رپورتاژ آگهی چیست؟
رپورتاژ آگهی نوعی متن برای معرفی خدمات و محصولات یا شرح نوعی فعالیت است. هدف این متن تبلیغات است اما باید به گونه ای بیان شود که خواننده متوجه این موضوع نشود. به عبارتی، یکسری از وبسایت های معروف و پربازدید، متنی را از طرف شما برای تبلیغ کار شما منتشر می کنند. این مطلب را می توانید خودتان یا دیگری بنویسد. تبلیغ شما نیز از طریق لینک هایی که داخل متنتان می گذارید انجام می شود و یا از تکنیک های بازاریابی اینترنتی با سئو استفاده می شود.

تاثیر رپرتاژ آگهی بر سئو سایت

مطمئناً ارائه یک رپورتاژ آگهی می تواند تاثیر مثبتی بر روی سئو و رتبه سایت شما در نتایج جستجو داشته باشد.قرار دادن لینک وب سایت تان در متن رپورتاژ آگهی می تواند سیگنال رتبه بندی قدرتمندی برای موتورهای جستجو ارسال کند. مطمئناً داشتن یک لینک از وب سایتی با اعتبار دامنۀ بالا تاثیر بسیار خوبی بر روی سئوی سایت شما خواهد داشت.

ریپورتاژ آگهی با بک لینک های دائمی

شما میتوانید یک ریپورتاژ آکهی با حداکثر ۳ لینک و یک عکس به صورت فایل ورد برای ما ارسال نمایید تا در مجموعه سایت های بک لینک سازان قرار گیرد. این ریپورتاژ به صورت دائمی میباشد و نیازی به پرداخت هزینه به صورت ماهیانه نمیباشد.


فروش ریپورتاژ آگهی

قیمت ریپورتاژ آگهی در هر سایت ۱۵ هزارتومان میباشد.

# آدرس سایت
۱ parsbox.net
۲ adgate.ir
۳ adport.ir
۴ khajoo.com
۵ adrino.ir
۶ adse.ir
۷ adzy.ir
۸ taiba.ir
۹ arhamsadr.com
۱۰ didban.org
۱۱ earnmoney.ir
۱۲ familiar.ir
۱۳ irdev.net
۱۴ irgold.net
۱۵ isfahantv.com
۱۶ newspress.ir
۱۷ newstoday.ir
۱۸ tivay.ir
۱۹ yassan.ir
۲۰ yourself.ir
۲۱ ireseller.ir
۲۲ mactalk.ir
۲۳ parsfont.ir
۲۴ esellers.ir
۲۵ arhamsadr.ir
۲۶ sarafan.ir

جهت خرید ریپورتاژ آگهی لطفا از طریق پرداخت آنلاین اقدام به پرداخت هزینه مربوطه و ارسال ریپورتاژ آگهی در قالب فایل ورد نموده و به ایمیل sales@backlinksazan.com ارسال نمایید.